Aktualności

Wygrana!

• autor: kaka94, 2011-09-04 12:10

Nasza drużyna po ciężkim meczu pokonała drużynę GKS-u, 4-3.

Nasz zespół od początku próbował objąć prowadzenie, lecz po jednej z kontr, na prowadzenie wyszła drużyna GKS-u. Z każdą minutą wyprowadzaliśmy coraz to groźniejsze akcje. W ok. 15 minucie Jakub Widzieszewski podał piłkę do Damiana Bracławicza, ten po minięciu obrońcy silnym strzałem zza pola karnego zdobył pierwszą bramkę dla Tęczy. 5 minut później po zamieszaniu w polu karnym zawodnik przyjezdnych zdobył bramkę na 2-1. Po kilkunastu minutach Damian Bracławicz, przeprowadził rajd lewą stroną boiska i po minięciu trzech obrońców, dograł piłkę do dobrze ustawionego Konrada Macieika, który ładnie zwiódł obrońcę gości i precyzyjnym strzałem obok słupka wyrównał wynik spotkania. Gra się nieco uspokoiła. W 45 minucie bo błędzie naszych obrońców napastnik drużyny z Krościenka zdobył bramkę na 3-2. Po przerwie nasz team za wszelką cene chciał zdobyć bramkę numer 3 oraz 4. W ok. 80 minucie piłkę dostał Damian Bracławicz który po minięciu obrońcy wyrównał wynik meczu - 3-3. Nasze ataki wciąż nie ustawały, drużyna z Krościenka dobrze się broniła. W 90 minucie Damian Trybus, pięknym strzałem zza pola karnego zapewnił nam 3 punkty.

Mecz naprawdę mógł się podobać, ambicja oraz wola walki której w tym meczu nam nie zabrakło pozwoliły na to aby 3 punkty zostały na "Rainbow".  Pokazaliśmy że potrafimy grać do końca oraz napewno będziemy się liczyć w walce o awans.